Fikir tohumları yıllar öncesine dayanan Arleva hayalimizi 2016 yılı itibariyle hayata geçirmek üzere çalışanlara başladık. 2017 yılı itibariyle dünyaya gelen Arleva ile kişisel bakım ürünlerinde yeni bir nefes ve anlayış getirmeyi hedefledik. 

 

Hem ürünler hem de ürünlerin kullanıcıya sunuş şekli ve organizasyon yapısı sayesinde; gelir paylaşım metodu ile ülkemizin milli sermayeli, alanında lider firması yapmayı amaç edindik. Öncelikle Türkiye pazarında başladığımız çalışmalarımıza zaman içerisinde başta bölge ülkeleri olmak üzere dünyaya yaymayı hedefliyoruz. 

 

Başlangıçta seçtiğimiz ürün model/içerik seçimlerimiz ile ülkemize yeni bir marka değeri ve buna bağlı ürünler zinciri oluşturarak müşterilerimizin kişisel bakım ürünleri ihtiyaçlarını karşılayacağız. İlk kataloğumuzun ardından çıkaracağımız yeni ürünler ile başta ülkemizde ardındanda dünyada alanında ilklere imza atmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

Gerek ürün kalite ve çeşitliliğimize yaptığımız gerekse de sistem altyapısına yaptığımız yatırımlar ile orta vadede alanında lider markalar arasında yer almak üzere yolumuza devam ediyoruz. Bu amaçlarımızı yerine getirebilmek için baş koyduğumuz yolda gece gündüz demeden ve oluşturduğumuz sinerji ile bizler gibi ülkemize ve geleceğimize inananlarla çalışıyoruz. 

 

Orta/uzun vadeli planlarımız arasında firmamızı ülkemizin kayıtlı bir değeri haline getirmek için halka arz etmeyi de hedefliyoruz. Uluslararası platformda başarılı bir oyuncu olabilmek için ben yaklaşımından ziyade biz olabilme bilinci ile hareket ediyoruz. 

 

Biz bir olur, birlik olur, beraber olursak; güç olur, güçlü olur, başarılı oluruz...

 

Halil KURU

Arleva Kozmetik

Yönetim Kurulu Başkan Vekili

TOP