• Aralık 03, 2018 Yüz Bakımı Cilt Bakımı

  Değişen hava koşulları, sert ve rüzgarlı havalar, klima ve kaloriferlerin etkisi, bilgisayar başında geçirilen uzun zamanlar cildimizi oldukça zorluyor. Medikal Estetik Uzmanı Dr. Nihat Dik zorlu hava koşullarında cildimize neler olduğunu, onu korumak için neler yapıp, neler yapmamız gerektiğini, hangi bakımların aslında kışın yapılması gerektiğini anlattı;

  karda cilt bakımı, kışın cilt bakımı
 • Kasım 29, 2018 Yüz Bakımı Cilt Bakımı

  Kolay yaşlanmayanların neden sorusuna verdiği cevaplar..

  Organik gıdaları tercih ediyorum. Vitamin ve mineralleri doğal yollardan alıyorum. İyi ve huzurlu uyuyorum. Mümkün olduğu kadar her yere yürüyerek gidiyorum. Hafta sonları temiz havada geziyorum. Stresle baş edebiliyorum, içsel huzurum var. Bol bol su tüketiyorum. Egzersiz yapıyorum.

  Yaşlanmayan Cilt İçin Altın Öğütler
 • Kasım 22, 2018 Cilt Bakımı

  Cildin olmazsa olmazı nem, Yazın terleme yoluyla kaybolurken, kışında soğuk havada bulunmayan nem sebebi ile nemsiz kalır ve kurur. Bu yüzden yaz – kış nemlendiriciler vazgeçilmezimiz olmalı. Zira kuruyan cilt çatlar ve kırışır. Kış aylarında soğuk havalarda dışarıda olacaksak uçucu makyaj malzemelerinden bir miktar uzak durmalı çünkü cilt nemini daha hızlı kaybedecektir.

  yazın cilt bakımı, kışın cilt bakımı, aşırı sıcaklarda cilt bakımı, aşırı soğuklarda cilt bakımı
 • Güzellik ve estetik söz konusu olduğunda biz kadınlar zamanı durdurabilmeyi dileriz… Elbette bu mümkün değildir. Zamanın kişiyi olgunlaştırma güzelliğinin yanında, olgunluğu adeta ispata çalışır etkileri vardır. Bu etkiler zamanla oluşan yaş alma izleridir… Önceleri kaz ayakları, mimik kırışıkları diye adlandırdığımız zararsız görünen çizgiler geçen zamanla derinleşmeye başlar. İşte tam da bu noktada başlar arayışlar… İyi, doğru ve yaş dilimine uygun kremler seçilmeli, kırışıklıklarla mücadele edilmeli ve etkileri azaltılmalı ya da geciktirilmelidir.

  yaşlanma karşıtı krem, kırışıklık önleyici krem, krem seçimi
 • Eylül 28, 2018 Makyaj

  Sonbahar makyaj trendleri, mevsime ışıltısını katacak renkler ve yüz hatlarını vurgulayacak makyaj teknikleri ile geliyor. Sezonu, sezon trendi makyaj önerileri ile karşılamak istiyorsanız bu makalemizi dikkatle okumanızı öneririm. Sonbaharın şiirsel ve gizemli atmosferinde güzelliğinize vurgu yapan makyaj trendleri ile farklı bir anlam kazanacak. Belirgin kaşlar, belirgin elmacık kemikleri ve kırmızı ile renklenen dudaklar Sonbahar makyaj trendlerinin ana çatısını oluşturuyor.

  makyaj, sonbahar makyajı, makyaj trendleri, sonbahar makyaj trendleri